Lapsevanemale

REGISTREERU TREENINGUTELE

Lugupeetud uute laste vanemad!

TASUTA PROOVIPERIOOD!

Tallinna Käsipalliakadeemia treeningutel on võimalik kõikidel seni mitte kunagi klubi treeningutel osalenud 7-16 (2016.-2006. sündinud) aastastel lastel prooviperioodil tasuta osaleda, kuid eelduseks on alljärgneva liikmetaotluse kohustuslik täitmine enne esimesele treeningule tulemist!

Esmakordselt meie käsipalliklubiga liitunud lastele esimese jooksva kuu prooviperiood tasuta (liitud septembris, siis september tasuta, liitud oktoobris, oktoober tasuta. Peale liitumist te meilt kinnituskirja ootama ei pea ning laps võib ise või koos lapsevanemaga trenni kohale tulla).

1​. ​ Tallinna Käsipalliakadeemiaga liitumine toimub Sportlyzer keskkonna kaudu, kus lapsevanem registreerib lapse klubi liikmeks ning klubi kinnitab liikmelisuse.

  • Laadi alla Sportlyzeri Lapsevanema äpp allolevate nuppude kaudu või minnes Play poodi / App Store-i.
  • Sisesta oma isiklik e-maili aadress (see, mille andsid ka oma klubile, kui lapse liikmeks registreerisid)
  • Sportlyzer saadab samale aadressile sulle kinnituskirja.
  • Ava see e-mail oma telefoniga (telefoni e-maili äpis või logides sisse läbi telefoni brauseri)
  • Vajuta lingil, et kinnitada oma e-mail ja Lapsevanema äpp ongi kasutamiseks valmis.

LIIKMEMAKS JA SELLE REEGLID

1. Tallinna Käsipalliakadeemiaga liitumine toimub Sportlyzer keskkonna kaudu (Sportlyzer Äpi info Lisa 1), kus lapsevanem registreerib lapse klubi liikmeks ning klubi kinnitab liikmelisuse. Liikmelisusega kaasneb klubi liikmemaks.

2. Liikmemaks tuleb tasuda 12 kuul aastas klubi arveldusarvele jooksva kuu 10. kuupäevaks (nt septembri liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 10. septembriks jne) Liikmemaks on püsimaks, mida tasutakse aastaringselt, k.a. suvekuud, kui liikmed käivad laagrites, turniiridel ja puhkavad. Laagri tasud ei sisaldu liikmemaksu hinnas.

3. Klubi liikmemaksu suurus ei sõltu trennis käimiste arvust.

4. Klubi tasub ise kõik Eesti Karikavõistluste (EKV) ja Eesti Meistrivõistluste (EMV) võistkonna osavõtu tasud.

5. Klubi liikmemaksu tuleb tasuda ka haiguse või vigastuse korral, mil trennis ei saa osaleda. Välja arvatud, kui liige on üle 30 päeva haige/vigastatud siis arstitõendi alusel klubi selle kuu eest arvet ei esita. Erandjuhtudel pakub klubi haiguse või vigastuse korral õppemaksu soodustuse juhul, kui vigastus tekib treeningul ja sellekohane email saadetakse koheselt, mil liige treeningul osaleda ei saa aadressile info@tka.ee. Hilisemaid tasaarvelduse soove ei rahuldata.

6. Liikmemaksu suurus võistkonna liikmetele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel (aastal 2022/2023. vanusegrupid 2013-2016) on aastamaks 720 eurot, kuumaksetena 60 eurot kuus, seda juhul kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Tallinna Käsipalliakadeemia MTÜ.

7. Liikmemaksu suurus võistkonna liikmetele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel (aastal 2022/2023. vanusegrupid 2011-2012) on aastamaks 840 eurot, kuumaksetena 70 eurot kuus, seda juhul, kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Tallinna Käsipalliakadeemia MTÜ.

9. Liikmemaksu suurus võistkonna liikmetele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel (aastal 2022/2023. vanusegrupid 2006-2010) on aastamaks 840 eurot, kuumaksetena 70 eurot kuus, seda juhul, kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud Tallinna Käsipalliakadeemia MTÜ.

10. Kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks ei ole määratud MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia lisandub liikmemaksu summale 20 eurot kuus. Sporditoetuse määramine toimub Tallinna veebilehel. Rohkem infot: https://www.tallinn.ee/Teenus-Sporditegevuse-toetust-saava-spordiklubi-maaramine (Ei kehti Jõelähtme valla elanikele)

Jõelähtme valla elanike sporditoetus: http://joelahtme.kovtp.ee/huvi-ja-sporditegevuse-toetus

11. ÕE/VENNA soodustus -50%
• Perekonna teisele lapsele ehk treeningutega liituda sooviva lapse grupi liikmemaks -50% ning kolmandale -75%.

Perekonna teise või kolmanda lapse trenni registreerides tuleb panna kohe kommentaari alla kirja, et vend-õde juba käib sama klubi treeningutel (nimetage ka õe-venna treeninggrupp) ning soovite soodustust. Kui teil veel arvel soodustust ei kajastu, siis kirjutage info@tka.ee ja teeme tagant-järele.

12. Soovides klubis treeningud lõpetada tuleb sellest teavitada liikme treenerit ning saata vastavasisuline e-kiri koos lõpetamise põhjusega e-posti aadressile info@tka.ee. Lepingu lõpetamisest etteteatamise aeg on 1 kuu, lepingu lõpetamise eelduseks on kõik tasutud arved.

13. Lahkumisel teise käsipalliklubisse rakendatakse Eesti Käsipalliliidu (EKL) poolt kehtestatud mängijate üleminekuid reguleerivat korda ning vastavaid tasusid. Lahkumine teise klubisse ei ole võimalik kui liikmemaksu arved on tasumata.

14. Klubi liikmemaksu muudatuste korral informeeritakse lapsevanemaid sellest e-kirjaga muudatuse jõustumisele eelneval kuul aga mitte hiljem kui 10. kuupäevaks.

15. Võistlused
• Kõigi vanusegruppide mängijatel on võimalus osa võtta võistlustest ja turniiridest.

PEARAHA MÄÄRAMINE

LASTE SPORDITEGEVUSE TOETUSE E. PEARAHA MÄÄRAMINE 2023/24

Tallinna Käsipalliakadeemia arvestab ka hooajal 2023/24 laste treeningtegevuse kohaliku omavalitsuse toetusega e. pearahaga, mida saavad klubile määrata lapsevanemad. Kellel ei ole määratud pearaha Tallinna Käsipalliakadeemiale, siis lapse treeningmaksele lisandub 20 eurot kuus.

Sporditegevuse toetus ehk pearaha on raha mida jagab Tallinna linn ja omavalitused iga klubis käiva lapse pealt, seda siis juhul kui klubi on lapsed pearahasüsteemi sisse kandnud ja lapsevanem on vastavalt kinnitanud internetis tehtava klikiga, et soovib oma lapse pearaha määrata just sellele klubile.

LAPSEVANEM PEAB TEGEMA “KLIKI” INTERNETIS

Lapsevanem peab tegema lapse pearaha kinnituse (saavad teha vaid Tallinnasse, Viimsisse ja Harku valda sissekirjutatud laste vanemad) meie kasuks internetiportaalis (vajalik ID kaart, mobiili ID või Smart-ID). Kui juba olete kinnitanud näiteks teise klubi kasuks, siis on võimalus lapsevanematel seda ümber otsustada (nt. juhul kui laps teistest trennist loobub või meile kliki tegemine majanduslikult teile soodsam). Pearaha peab kinnitama ainult üks lapsevanem või lapse hooldaja.

PEARAHA MÄÄRAMISEL TEISELE KLUBILE

Lapsevanem saab pearaha määrata vaid kahjuks ühele spordiklubile korraga. Pearaha mõnele teisele klubile määrates või selle määramata jätmisel lisandub liikmemaksu summale 20 eurot kuus. Klubiga hiljuti liitunud lapsed lisatakse süsteemi jooksvalt ning kinnitus on vaja teha peale seda kui proovikuu läbi ja koos esimese arve laekumisega antakse ka pearaha kinnituse info edasi. Varem tehtud kinnitust on võimalik muuta jooksvalt. Juhul kui lapsevanemad ei saa määrata pearaha, klubi pole lapse andmeid miskipärast süsteemi sisestanud või esineb mõni muu probleem, siis kirjutage info@tka.ee ja leiame probleemile lahenduse. Kui tegu on klubi poolse veaga, siis loomulikult ei lisa me teie arvele 20 EUR/kuu ja saame isegi arve välja saates selle hiljem kustutada.

MÄÄRA SPORDITEGEVUSE TOETUS 2023/24 E. LAPSE PEARAHA KLUBILE SIIT

NB! Juhul kui teie lapse ei saanud pearaha määrata ja lapse nime taga polnud Tallinna Käsipalliakadeemia MTÜ, kuigi ta Tallinnasse, Viimsisse või Harkusse sisse kirjutatud, siis võtke ühendust info@tka.ee ja saame lapse lisada.

TKA KODUKORD

Liikme kohustused
• Treeningutest aktiivselt osa võtta.
• Treeningutel ja võistlustel kuulatakse treeneri juhendamist ja ei kasutata ebaviisakat kõnepruuki.
• Treeningutel ja võistlustel hoitakse oma klubi mainet ning välditakse konflikte nii oma klubikaaslaste kui vastasmängijatega.
• Treeningute ja võistluste ajal hoitakse väljakutel puhtust ja korda ning järgitakse sisekorra eeskirju.

Lapsevanema kohustused
• Lapsevanem on vastutav selle eest, et tema lapsel/klubi liikmel oleks võimalik kasutada treeningule vastavat varustust milleks on: sisespordi jalanõud, lühikesed püksid ja treeningsärgid, võistlustel osalemisel MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia kaudu ostetav esindusvorm, (MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia varustust saab osta läbi E-poe lingi)
• Lapsevanem usaldab kõigis treeninguid ja võistlusi puudutavates otsustes treenerit ning ei sea tema kompetentsust kahtluse alla ega sekku treeneri töösse ei treeningutel ega võistlustel
• Lapsevanem väldib enda ja teiste laste ning kohtunike kritiseerimist. Kiitused ja ergutused on lubatud ja soovitatavad.
• Probleemide ja arusaamatuste korral tuleb lapsevanemal teavitada koheselt treenerit, et üheskoos kiire lahendus leida.

Klubi kohustused
• Klubi tagab treeninguteks sobilike väljakute ja muude ruumide olemasolu.
• Klubi tagab treeningute toimumise kvalifitseeritud treenerite juhendamisel, kes arvestavad treeningute läbiviimisel laste vanuse ja tasemega, tagavad laste turvalisuse treeningutel.
• Klubi tagab treeningvarustuse olemasolu. Laps võib treeningule kaasa võtta oma palli.
• Klubi organiseerib ja planeerib igale treeningrupile osalemise turniiridel ja laagrites.
• Klubi kohustub oma kodulehel hoidma ajakohast infot treeningute ja noortetööga seotud kontaktisikute kohta. Treeningute muudatused ja muu oluline info edastatakse lapsevanemale liikmeavaldusel mängitud e-postile.
Klubi õigused
• Klubil on õigus (lähtuvalt õigustatud avalikust huvist) teha klubi tegevustest (treeningutest, ühisüritustest, võistlussõitudest) fotosid ja videoid ning neid klubi kodulehel ja sotsiaalmeedias avalikustada. Juhul, kui lapsevanemale see ei sobi, siis on ta kohustatud klubi sellest teavitama. Klubi reklaamfotode ja -videote tegemiseks küsitakse osalejatelt eraldi nõusolekut.

VÕISTLUSKALENDER

HOOAEG 2023/24


TEGEVUS KUUPÄEV ASUKOHT
EKV PB-klass (2007/2008) 15.-17. september Viimsi kooli spordihoone
Panevežys Cup (2009/2011) 15.-17. september Leedu
Põlva Cup (2008/2009 ja 2010/2011) 23.-24 september Põlva Mesikäpa Hall
TKA/HC Viimsi mängupäev 30. September Viimsi kooli spordihoone
EKV PD-klass (2011/2012)
EKV TD2-klass (2012/2013)
13.-15 oktoober Viljandi spordihoone
Vasalemma
Miniliiga (2013-2016) 24. oktoober Viimsi kooli spordihoone
EKV PD2-klass (2012-2014) 10.-12 november Kehra spordihoone
Miniliiga (2013-2016) 18. November Kehra spordihoone
EKV PC-klass (2009/2010) 24.-26. november Kehra spordihoone
EMV PB2-klass (2008/2009) 1.-3 detsember Viljandi spordihoone
TKA ja HC Viimsi mängupäev 2. detsember Viimsi kooli spordihoone
Jõud Cup (2010/2011) 15.-17. detsember Põlva Mesikäpa hall
Miniliiga poisid (2013-2016)
Miniliiga tüdrukud (2013-2016)
16. detsember Viimsi kooli spordihoone
Risti/Padise
Ludza turniir Lätis (2008/2010) 4.-7. jaanuar Läti, Ludza
EMV PB-klass (2007-2008) 12.-14. jaanuar Põlva Mesikäpa Hall
TKA ja HC Viimsi mängupäev 13. jaanuar Viimsi kooli spordihoone
EMV PD-klass (2011-2012) 19.-21. jaanuar Viimsi/Viljandi
TKA ja HC Viimsi mängupäev 04.veebruar Viimsi kooli spordihoone
EMV TD2-klass (2012-2013) 9.-11. veebruar Vasalemma
EMV PC-klass (2009-2010) 16.-18. veebruar Põlva Mesikäpa Hall
Miniliiga (2013-2017) 3. märts Viimsi kooli spordihoone
EMV PD2-klass (2012-2014) 8.-10. märts Põlva/Kehra
Jõud Cup (2010-2011) 15.-17. märts Põlva Mesikäpa Hall
Miniliiga tüdrukud (2013-2016) 16. märts Tapa kooli spordihoone
Miniliiga poisid (2013-2016) 23. märts Kehra spordihoone
EMV PB2-klass (2008-2009) 29.-31. märts Põlva Mesikäpa Hall
Miniliiga tüdrukud (2013-2016) 6. aprill Kehra spordihoone
TKA Sõprusmäng (2012) 14. aprill Viimsi kooli spordihoone
EMV PB-klass (2007-2008) 26.-28. aprill Viimsi kooli spordihoone
Miniliiga (2013-2016) 4. mai Viimsi kooli spordihoone
EMV PD-klass (2011-2013) 17.-19. mai Põlva/Kehra
EMV PC-klass (2009-2010) 24.-26. mai Viimsi kooli spordihoone
EMV TD2-klass (2012-2013) 24.-26.mai Tapa kooli spordihoone
EMV PD2-klass (2012-2014) 31. mai – 2. juuni Põlva/Viljandi
Tallinn Hanball Cup 7.-9. juuni Tallinn, Kuristiku

SUVELAAGRID 2024

15.-21. juuli Kääriku

Vanusele: 2007.-2009. aastal sündinud noormehed
Treeningud: sisesaalis/väliväljakutel
Toitlustus: 3x päevas
Transport: ühise bussiga

 

1.-6. august Madsa

Vanusele: 2013.-2017. aastal sündinud lapsed
Treeningud: sisesaalis/väliväljakutel
Toitlustus: 3x päevas
Transport: ühise bussiga

 

14.-19. august Kääriku 

Vanusele: 2010.-2013. aastal sündinud lapsed
Treeningud: sisesaalis/väliväljakutel
Toitlustus: 3x päevas
Transport: ühise bussiga

 

19.-25. august Kääriku 

Vanusele: 2007.-2009. aastal sündinud noormehed
Treeningud: sisesaalis/väliväljakutel
Toitlustus: 3x päevas
Transport: ühise bussiga