Lapsevanemale

REGISTREERU TREENINGUTELE

Lugupeetud uute laste vanemad!

TASUTA PROOVIPERIOOD!

Tallinna Käsipalliakadeemia treeningutel on võimalik kõikidel seni mitte kunagi klubi treeningutel osalenud 7-13 (2012.-2004. sündinud) aastastel lastel prooviperioodil tasuta osaleda, kuid eelduseks on alljärgneva liikmetaotluse kohustuslik täitmine enne esimesele treeningule tulemist!

Esmakordselt meie käsipalliklubiga liitunud lastele esimese jooksva kuu prooviperiood tasuta (liitud septembris, siis september tasuta, liitud oktoobris, oktoober tasuta. Peale liitumist te meilt kinnituskirja ootama ei pea ning laps võib ise või koos lapsevanemaga trenni kohale tulla).

1​. ​ Tallinna Käsipalliakadeemiaga liitumine toimub Sportlyzer keskkonna kaudu, kus lapsevanem registreerib lapse klubi liikmeks ning klubi kinnitab liikmelisuse. Liikmelisusega kaasneb klubi liikmemaks.

  • Laadi alla Sportlyzeri Lapsevanema äpp allolevate nuppude kaudu või minnes Play poodi / App Store-i. •Sisesta oma isiklik e-maili aadress (see, mille andsid ka oma klubile, kui lapse liikmeks registreerisid) •Sportlyzer saadab samale aadressile sulle kinnituskirja.
  • Ava see e-mail oma telefoniga (telefoni e-maili äpis või logides sisse läbi telefoni brauseri)
  • Vajuta lingil, et kinnitada oma e-mail ja Lapsevanema äpp ongi kasutamiseks valmis.

Liikmemaks ja selle reeglid

1. Tallinna Käsipalliakadeemiaga liitumine toimub Sportlyzer keskkonna kaudu (Sportlyzer Äpi info Lisa 1), kus lapsevanem registreerib lapse klubi liikmeks ning klubi kinnitab liikmelisuse. Liikmelisusega kaasneb klubi liikmemaks.

2. Liikmemaks tuleb tasuda 12 kuul aastas klubi arveldusarvele jooksva kuu 10. kuupäevaks (nt septembri liikmemaks tuleb tasuda hiljemalt 10. septembriks jne) Liikmemaks on püsimaks, mida tasutakse aastaringselt, k.a. suvekuud, kui liikmed käivad laagrites, turniiridel ja puhkavad. Laagri tasud ei sisaldu liikmemaksu hinnas.

3. Klubi liikmemaksu suurus ei sõltu trennis käimiste arvust.

4. Klubi tasub ise kõik Eesti Karikavõistluste (EKV) ja Eesti Meistrivõistluste (EMV) võistkonna osavõtu tasud.

5. Klubi liikmemaksu tuleb tasuda ka haiguse või vigastuse korral, mil trennis ei saa osaleda. Välja arvatud, kui liige on üle 30 päeva haige/vigastatud siis arstitõendi alusel klubi selle kuu eest arvet ei esita. Erandjuhtudel pakub klubi haiguse või vigastuse korral õppemaksu soodustuse juhul, kui vigastus tekib treeningul ja sellekohane email saadetakse koheselt, mil liige treeningul osaleda ei saa aadressile info@tka.ee. Hilisemaid tasaarvelduse soove ei rahuldata.

6. Liikmemaksu suurus võistkonna liikmetele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel (aastal 2019/2020. vanusegrupid 2009-2012) on aastamaks 468 eurot, kuumaksetena 39 eurot kuus, seda juhul kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia.

7. Liikmemaksu suurus võistkondadele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel (aastal 2019/2020. vanusegrupid 2007-2008) on aastamaks 504 eurot, kuumaksetena 42 eurot kuus, seda juhul, kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia.

9. Liikmemaksu suurus võistkondadele, kes mängivad Eesti noorte meistrivõistlustel (aastal 2019/2020. vanusegrupid 2002-2006) on aastamaks 552 eurot, kuumaksetena 46 eurot kuus, seda juhul, kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks on määratud MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia.

10. Kui Tallinna või muu omavalitsuse sporditoetuse saajaks ei ole määratud MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia on aastamakse 660 eurot, kuumaksetena 55 eurot kuus. Sporditoetuse määramine toimub Tallinna veebilehel. Rohkem infot: https://www.tallinn.ee/Teenus-Sporditegevuse-toetust-saava-spordiklubi-maaramine (Ei kehti Jõelähtme valla elanikele)

Jõelähtme valla elanike sporditoetus: http://joelahtme.kovtp.ee/huvi-ja-sporditegevuse-toetus

11. ÕE/VENNA soodustus -50%
• Perekonna teisele lapsele ehk treeningutega liituda sooviva lapse grupi liikmemaks -50% ning kolmandale -75%. Perekonna teise või kolmanda lapse trenni registreerides tuleb panna kohe kommentaari alla kirja, et vend-õde juba käib sama klubi treeningutel (nimetage ka õe-venna treeninggrupp) ning soovite soodustust. Kui teil veel arvel soodustust ei kajastu, siis kirjutage info@tka.ee ja teeme tagant-järele.

12. Soovides klubis treeningud lõpetada tuleb sellest teavitada liikme treenerit ning saata vastavasisuline e-kiri koos lõpetamise põhjusega e-posti aadressile info@tka.ee. Lepingu lõpetamisest etteteatamise aeg on 1 kuu, lepingu lõpetamise eelduseks on kõik tasutud arved.

13. Lahkumisel teise käsipalliklubisse rakendatakse Eesti Käsipalliliidu (EKL) poolt kehtestatud mängijate üleminekuid reguleerivat korda ning vastavaid tasusid. Lahkumine teise klubisse ei ole võimalik kui liikmemaksu arved on tasumata.

14. Klubi liikmemaksu muudatuste korral informeeritakse lapsevanemaid sellest e-kirjaga muudatuse jõustumisele eelneval kuul aga mitte hiljem kui 10. kuupäevaks.

15. Võistlused
• Kõigi vanusegruppide mängijatel on võimalus osa võtta võistlustest ja turniiridest.

Klubi kodukord

Liikme kohustused
• Treeningutest aktiivselt osa võtta.
• Treeningutel ja võistlustel kuulatakse treeneri juhendamist ja ei kasutata ebaviisakat kõnepruuki.
• Treeningutel ja võistlustel hoitakse oma klubi mainet ning välditakse konflikte nii oma klubikaaslaste kui vastasmängijatega.
• Treeningute ja võistluste ajal hoitakse väljakutel puhtust ja korda ning järgitakse sisekorra eeskirju.

Lapsevanema kohustused
• Lapsevanem on vastutav selle eest, et tema lapsel/klubi liikmel oleks võimalik kasutada treeningule vastavat varustust milleks on: sisespordi jalanõud, lühikesed püksid ja treeningsärgid, võistlustel osalemisel MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia kaudu ostetav esindusvorm, (MTÜ Tallinna Käsipalliakadeemia varustust saab osta läbi E-poe link: hetkel valmimas)
• Lapsevanem usaldab kõigis treeninguid ja võistlusi puudutavates otsustes treenerit ning ei sea tema kompetentsust kahtluse alla ega sekku treeneri töösse ei treeningutel ega võistlustel
• Lapsevanem väldib enda ja teiste laste ning kohtunike kritiseerimist. Kiitused ja ergutused on lubatud ja soovitatavad.
• Probleemide ja arusaamatuste korral tuleb lapsevanemal teavitada koheselt treenerit, et üheskoos kiire lahendus leida.

Klubi kohustused
• Klubi tagab treeninguteks sobilike väljakute ja muude ruumide olemasolu.
• Klubi tagab treeningute toimumise kvalifitseeritud treenerite juhendamisel, kes arvestavad treeningute läbiviimisel laste vanuse ja tasemega, tagavad laste turvalisuse treeningutel.
• Klubi tagab treeningvarustuse olemasolu. Laps võib treeningule kaasa võtta oma palli.
• Klubi organiseerib ja planeerib igale treeningrupile osalemise turniiridel ja laagrites.
• Klubi kohustub oma kodulehel hoidma ajakohast infot treeningute ja noortetööga seotud kontaktisikute kohta. Treeningute muudatused ja muu oluline info edastatakse lapsevanemale liikmeavaldusel mängitud e-postile.
Klubi õigused
• Klubil on õigus (lähtuvalt õigustatud avalikust huvist) teha klubi tegevustest (treeningutest, ühisüritustest, võistlussõitudest) fotosid ja videoid ning neid klubi kodulehel ja sotsiaalmeedias avalikustada. Juhul, kui lapsevanemale see ei sobi, siis on ta kohustatud klubi sellest teavitama. Klubi reklaamfotode ja -videote tegemiseks küsitakse osalejatelt eraldi nõusolekut.

Inspiratsiooniseminarid

Soov on tegeleda noormeeste vaimse tugevdamisega positiivsete eeskujude kaasabil. Vaimsuse tugevdamine on oluline selleks, et tulevikus kasvaksid neist teadlikemaid valikuid tegevad tasakaalukad ning ennast positiivselt teostavad mehed.

Eeskujudeks on inimesed, kes on kunagi tõsiselt tegelenud kas käsipalli või siis spordiga üldisemalt. Usume, et sellised eeskujud võimaldavad noormeestel ennast nendega kõige paremini seostada ja ehk aitab see neil ka näha mitmeid alternatiivseid kujunemislugusid ning seetõttu teha ise endale sobivamaid otsuseid.

PÕHIMÕTTED:

  • Eesmärgi olemasolu tähtsus ja püstitamine
  • Teadlikud valikud ja vastutuse võtmine
  • Distsipliin võidab kesised eeldused
  • Oskus näha võimalusi
  • Ambitsioon luua suuremat positiivse mõjuga väärtust
         

EestiKarikavõistlused

 
Päev ja aeg Asukoht Võistlus
16.-18. oktoober Viimsi Poisid C klass 2006 sündinud
24.-25. oktoober Aruküla Poisid D2 klass 2009 sündinud
20.-22. november Kehra Poisid D klass 2008 sündinud
27.-29. november Viljandi Poisid B klass 2004 sündinud
         

EestiMeistrivõistlused

 
Päev ja aeg Asukoht Võistlus
30.-1. oktoober-november Kehra Poisid B2 klass 2005 sündinud
22.-24. jaanuar Kehra/Viimsi Poisid C klass 2006 sündinud
5.-7. veebruar Tapa Poisid B klass 2004 sündinud
19.-21. veebruar Viljandi Poisid D klass 2008 sündinud
5.-7. märts Põlva/Viljandi Poisid D2 klass 2009 sündinud
2.-4. aprill Põlva Poisid B2 klass 2005 sündinud
16.-18.aprill Põlva Poisid B klass 2004 sündinud
23.-25. aprill Põlva Poisid D klass 2008 sündinud
7.-9. mai Põlva/Ahja Poisid C klass 2006 sündinud
14.-16. mai Tapa/Viimsi Poisid D2 klass 2009 sündinud
21.-23. mai Viimsi Poisid B2 klass 2005 sündinud

Välismaisedturniirid

Päev ja aeg Asukoht Võistlus
12.-13. september Leedu Panevežys
16.-22. juuni Rootsi Eken Cup

Eestiturniirid

Päev ja aeg Asukoht Võistlus
28.-30. august Tallinn Tallinn Handball Cup
3.-5. september Kehra "Jõud" turniir 2006 sündinud
26.-27. september Põlva Põlva Cup
18.-19. detsember Põlva "Jõud" turniir 2007 sündinud
29.-30. mai Põlva "Jõud" turniir 2007 sündinud
     

Minideturniirid

Päev ja aeg Asukoht Võistlus
20. oktoober Põlva Mini 2010-2013 sündinud
14. november Aruküla Mini 2010-2013 sündinud
9. jaanuar Tapa Mini 2010-2013 sündinud
23. veebruar Kehra Mini 2010-2013 sündinud
27. märts Tartu Mini 2011-2013 sündinud, Käsipalli festival
10. aprill Viljandi Mini 2010-2013 sündinud

LASTE SPORDITEGEVUSE TOETUSE E. PEARAHA MÄÄRAMINE 2019/20

Tallinna Käsipalliakadeemia arvestab ka hooajal 2019/20 laste treeningtegevuse kohaliku omavalitsuse toetusega e. pearahaga, mida saavad klubile määrata lapsevanemad. Kellel ei ole määratud pearaha meie klubi partnerklubile HC Tallas, siis lapse treeningmakse on 55 eurot kuus.

LAPSEVANEM PEAB TEGEMA “KLIKI” INTERNETIS

Lapsevanem peab tegema lapse pearaha kinnituse (saavad teha vaid Tallinnasse, Viimsisse ja Harku valda sissekirjutatud laste vanemad) meie kasuks internetiportaalis (vajalik ID kaart või mobiili ID). Kinnitada tuleb 2020 aasta. Kui juba olete kinnitanud näiteks teise klubi kasuks, siis on võimalus lapsevanematel seda ümber otsustada (nt. juhul kui laps teistest trennist loobub või meile kliki tegemine majanduslikult teile soodsam). Tallinna Käsipalliakadeemia lapsed saavad linnalt pearaha läbi meie partnerklubi Spordiklubi HC Tallas ning linna jaoks oleme üks süsteem seitsmendat hooaega. Pearaha peab kinnitama ainult üks lapsevanem või lapse hooldaja.

PEARAHA MÄÄRAMISEL TEISELE KLUBILE

Lapsevanem saab pearaha määrata vaid kahjuks ühele spordiklubile korraga. Pearaha mõnele teisele klubile määrates või selle määramata jätmisel on liikmemaksu summa 55 eurot kuus.. Klubiga hiljuti liitunud lapsed lisatakse süsteemi jooksvalt ning kinnitus on vaja teha peale seda kui proovikuu läbi ja koos esimese arve laekumisega antakse ka pearaha kinnituse info edasi. Varem tehtud kinnitust on võimalik muuta jooksvalt. Juhul kui lapsevanemad ei saa määrata pearaha, klubi pole lapse andmeid miskipärast süsteemi sisestanud või mõni muu probleem, siis kirjutage info@tka.ee ja leiame probleemile lahenduse. Kui tegu klubi poolse veaga, siis loomulikult ei lisa me teie arvele 20 EUR/kuu ja saame isegi arve välja saates selle hiljem kustutada.

MÄÄRA SPORDITEGEVUSE TOETUS 2019/20 E. LAPSE PEARAHA KLUBILE SIIT

NB! Juhul kui teie lapse ei saanud pearaha määrata ja lapse nime taga polnud Spordiklubi HC Tallas, kuigi ta Tallinnasse, Viimsisse või Harkusse sisse kirjutatud, siis võtke ühendust info@tka.ee ja saame lapse lisada.