Meie klubi

Visioon

Pakume käsipalliharidust lastele 1. klassist kuni 12. klassini (7. eluaastast kuni 19. eluaastani). Läbi teadliku treeningtöö viime lasteni käsipallitõed ja baasoskused ning samuti õpetame edasiseks eluks vajalikke väärtusi.

MIKS?

Tahame tuua käsipalli juurde kvaliteetseid sportlasi, kes suudaksid huvi korral läbi lüüa Euroopa tippliigades. Lisaks soovime kasvatada kogukonda, kes aitaks edendada Eesti käsipalli tervikuna ning kust kasvaksid välja meie ühiskonda rikastavad sportlikest eluviisidest lugu pidavad noored. Soovime, et kõik klubi kasvandikud väärtustaksid aktiivset ja sportliku eluviisi ning mõistaksid selle tähtsust. Usume, et meie klubist omandatud väärtused ja oskused on noortele hüppelauaks edasiseks eluks mis aitavad edukalt läbi lüüa mistahes elualal. 

KUIDAS?

Läbi mõtestatud treeningtegevuse anname lastele tugeva üldfüüsilise põhja ja õpetame selgeks tippkäsipalli jaoks vajaliku tehnilise pagasi, et tahtmise korral jõuda profimängijaks. Pakume võimalust klubi liikmetel osaleda mitmetel koolitustel ja programmides, läbi mille on võimalik omandada väärtuslike teadmisi ja oskusi. Loome treeneritele võimalused erialastel koolitustel osalemiseks ja tagame treenerite kutsetasemele vastavuse. Teeme koostööd teiste rahvusvaheliste akadeemiatega, kuhu saadame klubi kasvandikke õppima. Koostöös Eesti Käsipalliliiduga pakume võimalust klubi kasvandikel osaleda käsipallikohtunike ja -treenerite koolitustel, mis võimaldab omandada käsipallikohtuniku või -treeneri litsentsi. Tallinna Käsipalliakadeemia on võtnud eesmärgiks korraldada võistlusi nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Eesmärkide elluviimiseks teeb klubi koostööd kohalike omavalitsuste ja Eesti Käsipalliliiduga. 

MEIE PIIRKONNAD

Tegevuspiirkonnaks on Viimsi vald, Jõelähtme vald ja Tallinna linn ning tegevus toimub järgmiste koolide spordihoonetes:

Randvere Kool

Merivälja Kool

Pirita Majandusgümnaasium

Loo Kool

Tallinna Humanitaargümnaasium

Kristiine spordihall

Viimsi Keskkool